23:26, 03.05.2024
Leszczyński klub wydał komunikat w sprawie stanu zdrowia swojego lidera Janusza Kołodzieja.
21:00, 03.05.2024
W piątkowy wieczór poznaliśmy zdobywcę Pucharu Polski w futsalu na sezon 2023/24. W rewanżu lepsi okazali się leszczynianie, ale to Piast Gliwice sięgnął ostatecznie po cenne trofeum.
1
20:22, 03.05.2024
Nie tak miał wyglądać 3-Majowy występ żużlowców Fogo Unii Leszno w Grudziądzu. Ze święta zrobiła się po prostu stypa.
20:34, 01.05.2024
Komplet publiczności obejrzał w Trapezie pierwszy mecz finałowy Pucharu Polski w futsalu. Gospodarze podejmowali w nim Piasta Gliwice.
21:35, 30.04.2024
Ostatni w tym sezonie mecz w I lidze zaliczyli we wtorkowy wieczór piłkarze ręczni Realu Astromal Leszno. W Brzegu zmierzyli się z Orlikiem.
20:44, 30.04.2024
Wtorek przyniósł drugą serię spotkań w U24 Ekstralidze. Leszczyńscy żużlowcy gościli w dalekim Krośnie.
13:00, 30.04.2024
Tegoroczny sezon amatorskiego powożenia obfitował będzie w imprezy z naszym regionie. W pierwszej połowie maja miłośnicy tej dyscypliny będą mogli obejrzeć rywalizację powożących w Śmiglu, Bukówcu Górnym i Wilkowicach.
10:25, 30.04.2024
Kolejne dwa wydarzenia miały miejsce na kortach Leszno Tenis Klubu. Grano w tenisa i badmintona.
09:54, 30.04.2024
Wtorkowym, wyjazdowym meczem z Orlikiem w Brzegu, tegoroczny sezon w I lidze zakończą piłkarze ręczni Realu Astromal Leszno.
1
18:42, 29.04.2024
Już w najbliższy piątek, 3 maja, czekają nas kolejne emocje w PGE Ekstralidze. Żużlowcy Fogo Unii Leszno wybierają się do Grudziądza.
09:40, 29.04.2024
Dopiero dogrywka w trzecim meczu pomiędzy drużynami GI Malepszy Arth Soft i Dremanem Opole Komprachcice zdecydowała o awansie leszczynian do półfinału play-off Fogo Futsal Ekstraklasy.
06:56, 29.04.2024
Rydzyna co roku obchodzi Dzień Flagi, a robi to na sportowo. Jeśli więc ktoś chciałby świętować właśnie tak, to jak najbardziej ma zaproszenie nad zbiornik w Rydzynie.
4
18:39, 28.04.2024
Ostatni bieg decydował o wyniku niedzielnego meczu w Lesznie pomiędzy Fogo Unią a NovyHotel Falubazem Zielona Góra. Padł w nim remis 3:3, a w całym spotkaniu było 45:45.
1
18:13, 28.04.2024
Stadion im. Alfreda Smoczyka dawno nie tak wypełniony kibicami, jak w niedzielne popołudnie, 28 kwietnia, kiedy Unia Leszno podejmowała Falubaz Zielona Góra.
1
11:21, 28.04.2024
Kibice żużla w Lesznie mocno stęsknili się za meczami ligowymi z Falubazaem Zielona Góra. Dzisiaj o 16:30 na Smoczyku oba zespoły spotkają się po trzyletniej przerwie.