Krzysztof Kłosowski, poseł Ruchu Palikota otworzył w piątek swoje biuro przy ul. Niepodległości 22 (pokój 115 ) w Lesznie. Po południu wraz z leszczyńskimi działaczami udał się na rynek.
Zachęcali tam przechodniów, aby na drewnianej tablicy wpisywali swoje oczekiwania względem rządu.
Poseł Kłosowski widzi rozwiązanie dla jednej z największych bolączek Polaków _ bezrobocia poprzez ożywienie gospodarki, a to zamierza osiągnąć m.in. w wyniku zakładania nowych przedsiębiorstw przez państwo.
(JAC) fot. (JAC)
.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz