Zamknij
20:28, 24.02.2021
Mistrzowie Polski nie wyjadą ostatecznie na planowane na przełomie lutego i marca kilkudniowe zgrupowanie do Hiszpanii. Dalsze przygotowania do sezonu prowadzić będą na miejscu.
14:09, 24.02.2021
Pod koniec marca w Lesznie i Rawiczu mają się pojawić żużlowcy Trans MF Landshut Devils. To niemiecki beniaminek polskiej 2. Ligi Żużlowej, którego menedżerem został Sławomir Kryjom.
1
11:14, 23.02.2021
We wtorek leszczyński klub poinformował o pozyskaniu nowego sponsora głównego. Została nim firma LV BET.
1
18:54, 22.02.2021
W sezonie 2021 do sztabu szkoleniowego Drużynowych Mistrzów Polski obok duetu Roman Jankowski ? Piotr Baron dołączy kolejna legenda "Byków" ? Damian Baliński!
11:10, 22.02.2021
Eryk Świergocki z Krokusa Astromal Leszno zdobył brązowy medal wśród młodzieżowców w halowych mistrzostwach Polski w 7-boju.
10:58, 22.02.2021
W dniach 20-21 lutego w Nowym Targu rozegrana została ósma edycja Nowotarskich Zimowych Zawodów Balonowych o Puchar PCD "Salami". Bardzo dobrze spisali się w niej leszczynianie.
20:29, 21.02.2021
Udany występ Szymona Królikowskiego w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Toruniu. Zawodnik Achillesa Leszno zdobył brązowy medal na dystansie 60 metrów w kategorii młodzieżowców.
19:14, 21.02.2021
Remisem 4:4 zakończył się niedzielny mecz w ramach rozgrywek Statscore Futsal Ekstraklasy, w którym drużyna GI Malepszy Leszno podejmowała Team Lębork.
13:42, 21.02.2021
Menedżer mistrzów Polski będzie dzisiaj wieczorem gościem Marcina Majewskiego. Program z udziałem Piotra Barona będzie można obejrzeć wieczorem w stacji nSport+.
3
16:58, 20.02.2021
Już po raz jedenasty, jak zwykle w trzecią sobotę lutego, zorganizowano Bieg Górski, rozgrywany w mocno pofałdowanym terenie pomiędzy leszczyńskim Grzybowem a Trzebanią. Na starcie stanęło ponad 300 zawodników.
17:00, 19.02.2021
To nie będzie bogaty w wydarzenia weekend dla leszczyńskich kibiców sportu. O ligowe punkty powalczą tylko futsalowcy.
09:29, 19.02.2021
Nie od wyjazdu do Kątów Wrocławskich, a we własnej hali rozpoczną walkę w fazie play-off pierwszoligowych rozgrywek koszykarki Pompax Tęczy Leszno.
12:33, 18.02.2021
Wciąż aktualny jest wyjazd żużlowców Fogo Unii Leszno na zgrupowanie do Hiszpanii. Ma do niego dojść pod koniec następnego tygodnia.
09:37, 18.02.2021
Już po raz dwudziesty odbędą się Mistrzostwa Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego w narciarstwie i snowboardzie. Są planowane na 6 marca w Zieleńcu.
19:53, 17.02.2021
Koszykarki I ligi zakończyły w środę rundę zasadniczą. W następny weekend rozpoczną walkę w fazie play-off.