W przyjacielskiej atmosferze rozegrany został dzisiaj Bieg Gwiazdkowy zorganizowany przez Zespół Szkół Technicznych w Lesznie.
Na start zdecydowało się sporo młodzieży trenującej na co dzień w klubach sportowych, ale również ci którzy startują tylko w tym przedświątecznym biegu. Do rewanżu dojdzie już 31 grudnia, kiedy to o godzinie 12 z placu apelowego leszczyńskiej jednostki wojskowej nastąpi start do XXVIII Biegu Sylwestrowego.
(JAC) fot.(JAC)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz