Słowa uznania należą się Julii Krakowiak, która zaprosiła do Leszna ministra pracy i polityki społecznej Władysława Kosiniaka-Kamysza. Spotkanie w sali konferencyjnej Wyższej Szkoły Humanistycznej okazało się wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń.
Minister Władysław Kosiniak-Kamysz objął to stanowisko mając zaledwie 30 lat. Halina Florek zwracając się do ministra wspomniała o wątpliwościach, jakie rodziły się leszczyńskich kręgach PSL-u, iż może mu zabraknąć doświadczenia dla sprawowania tak istotnego dla funkcjonowania państwa urzędu. Wyraziła jednak wielki podziw i uznanie dla działalności ministra w minionych trzech latach. Chwaliła za rzeczowe udzielanie odpowiedzi w relacjach telewizyjnych oraz doceniła wdrażane przez ministerstwo programy. Występując z pozycji znaczącego pracodawcy miała też pewne uwagi, między innymi do umiarkowanego wsparcia ze strony państwa pracodawców gwarantujących swoim załogom stabilność zatrudnienia.
Liczną grupę uczestników spotkania stanowili członkowie leszczyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, a także uczniowie szkoły policealnej z Zespołu Szkół Technicznych w Lesznie.
W najbliższym wydaniu gazety „ABC” zamieścimy szerszą relację ze spotkania, którego gościem był również poseł Piotr Walkowski.
(JAC) fot. (JAC)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz