Wiadomości

Zamknij

Przedszkolaki opanowały halę Trapez (zdjęcia)

14:11, 24.09.2015 Aktualizacja: 04:59, 18.10.2025

W czwartek w Trapezie odbył się III Leszczyński Dzień Przedszkolaka. Bawiło się na nim kilkaset dzieci z kilkunastu przedszkoli. 

Inicjatorem Dnia Przedszkolaka było Przedszkole Miejskiej nr 20, w jego organizację włączyły się także Przedszkola nr 4, 8, 15, 18, Przedszkole Sióstr Elżbietanek, Urząd Miasta, Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Policja, Straż Miejska, I Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Ekonomicznych.

Patronat honorowy na imprezą objął prezydent Łukasz Borowiak.

Przez kilka godzin dzieci brały udział w różnego rodzaju zabawach muzycznych, sportowych, plastycznych.

W specjalnie przygotowanych strefach były atrakcje powiązane z legendami: „Złota Kaczka”, „O Lechu, Czechu i Rusie”, „ O smoku wawelskim”, „Poznańskie Koziołki” i „Wars i Sawa”.

lm, Fot. E. Baldys

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%