Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Lesznie zaprosiły swoje babcie i dziadków na wspaniałe przedstawienie. Panie przedszkolanki zadbały także o świąteczny poczestunek.
Na scenie pojawiły się zarówno naluchy, jak i starszacy. Najpierw dzieci przedstawiły opowieść o Świętej Rodzinie, a w drugiej części swojego przedstawienia mówiły wierszyki i zaśpiewały w klimacie Dnia Babci i Dziadka, który oficjalnie obchodzony będzie 21 stycznia.
(JAC),fot. (JAC)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz