Punktualnie o godz. 9 rozpoczęły się tegoroczne egzaminy maturalne. W Lesznie zdaje je 1070 osób.
Tradycyjnie w pierwszym dniu uczniowie zaliczają język polski - od rana na poziomie podstawowym, a od godz. 14 na poziomie rozszerzonym. Aby uzyskać maturę, będą musieli uzyskać minimum 30 proc. punktów z egzaminów obowiązkowych (dodatkowe przedmioty są brane pod uwagę przy rekrutacji na studia).
W Zespole Szkół Ekonomicznych w Lesznie (na zdjęciach) do egzaminu dojrzałości przystąpiło 196 uczniów. Wszyscy uśmiechnięci i w dobrych nastrojach. Niektórzy przypuszczali, że będą zagadnienia religijne.
Wyniki matur poznamy 5 lipca.
(kin) Fot. E. Baldys
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz