Karnawał to nie tylko czas bali i zabaw, ale również balików w przedszkolach i szkołach. W Szkole Podstawowej nr 9 w Lesznie, na swoim baliku bawili się uczniowie klasy IIa i IIe.
Przed jego rozpoczęciem rodzice zamienili szkolną świetlicę w salę balową, dekorując ściany i sufit kolorową krepą, serpentyną i balonami. Przygotowali też stół obfitości z napojami, wypiekami i słodyczami.
Oprócz tańca przy dziecięcych i współczesnych przebojach, uczestnicy baliku rywalizowali w różnych punktowanych konkursach. Emocji przy tym było sporo. Każdy głośno dopingował zawodników swojej klasy. Jednak najwięcej radości było podczas rozgrywania ostatniej konkurencji "Kostka szczęścia". Miała ona wyłonić zwycięską klasę.
Ostatecznie po podsumowaniu punktów najwięcej uzbierała ich klasa IIe. Jednak nauczycielki Alina Przychodzko i Renata Matecka zadecydowały, w nagrodę za koleżeńską rywalizację między klasami, ogłosić remis.
ed, fot. E.Baldys
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz