Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka są na stałe wpisane w kalendarz imprez organizowanych w Przedszkolu Zespołu Szkół w Garzynie. Święto trwało dwa dni. Przedszkolaki z grupy Motylki i Wróbelki przygotowały dla swoich gości specjalny program artystyczny.
W pierwszym dniu na widowni zasiedli babcie i dziadkowie Motylków, a w drugim Wróbelków. To im wnuczęta dedykowały wierszyki, piosenki i tańce. Podczas występu, u niejednej babci i niejednego dziadka, mocno zaszkliły się oczy. Za prawdziwe chwile wzruszenia cała widownia nagrodziła młodych artystów gromkimi oklaskami. Po zakończeniu występu, dzieci wręczyły swoim ukochanym dziadkom własnoręcznie wykonany upominek.
Serdeczne życzenia zdrowia, radości i pociechy z wnucząt złożyła gościom Irena Grobelna - dyrektor przedszkola, która zaprosiła na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.
Druga część spotkania to wspólna zabawa przy dziecięcych i dziadkowych przebojach. Były również wesołe konkursy dla babci - rzut mini wałkiem do celu, ile waży dziadek ze swoją pociechą oraz wieszanie na czas chusteczek.
ed, fot. E. Baldys
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz