Już po raz dziewiąty w Boszkowie przeprowadzono akcję "Czyścimy Jezioro Dominickie". Firma Dominika Zająca wywiozła z ośrodka Sadyba dwa pełne kontenery śmieci.
W akcji wzięło ponad 400 osób na lądzie, a blisko 40 płetwonurków zbierało niebezpieczne przedmioty pod wodą w rejonie boszkowskich plaż. Po pracy wszyscy zaproszeni zostali do wspaniałej biesiady. Na estradzie najpierw zaprezentował się Bartosz Fogt a następnie zespoły Stacja Poezja, Lakeside oraz Bedrock Blues.
(JAC) fot. (JAC)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz