Wiadomości

Zamknij

III Olimpiada Sportowa PM 13 (zdjęcia)

21:33, 23.05.2017 Aktualizacja: 20:07, 28.09.2025
Skomentuj III Olimpiada Sportowa PM 13 (zdjęcia)

W hali sportowej w Zaborowie odbyła się III Olimpiada Sportowa Przedszkola Miejskiego nr 13 w Lesznie.

O puchary i medale rywalizowały dzieci z grup: Jagódki, Skrzaty, Misie, Biedronki, Kotki i Pszczółki.

Olimpada ekologicza rozpoczęła się od wniesienia flagi, zapalania znicza i odśpiewania piosenki przewodniej "Leśne Duszki". Na początku głos zabrała Bogumiła Kluczyk, dyrektor przedszkola, któremu Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało tytuł "Przedszkola w ruchu". Życzyła ona wszystkim uczestnikom olimpiady sportowej i bezpiecznej rywalizacji.

Przed rozpoczęciem konkurencji, w których startowali nie tylko przedszkolacy, ale również ich rodzice, wszyscy na rozgrzewkę zatańczyli zumbę. Pomiędzy kolejnymi konkurencjami, które zapowiadała nauczycielka Grażyna Skrzypaczak, dzieci z poszczególnych grup dedykowały rodzicom przygotowane piosenki i tańce.

Przed ogłoszeniem wyników reprezentacje rodziców z każdej grupy rywalizowały w konkrencji rzut do kosza.

Po podsumowaniu punktów, komisja sędziowska ogłosiła wyniki.

W kategorii dzieci młodsze: I miejsce zdobyły Misie, II - Kotki, a III - Skrzaty,

W kategorii dzieci starsze: I miejsce wywalczyły Pszczółki, II - Jagódki, a III - Biedronki.

W rywalizacji rzut do kosza, najcelniej trafiali rodzice dzieci z grupy Kotki, wyprzedzając rodziców grup Misie i Skrzaty.

Zwycięzcy otrzymali kartonowe puchary pełne słodyczy i pamiątkowe medale.

Udaną imprezę sportową zakończyło wspólne odtańczenie zumby.

ed, fot. E.,Baldys

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%