Wiadomości

Zamknij

Integracyjny Dzień Sportu (zdjęcia)

21:09, 06.06.2017 Aktualizacja: 15:15, 28.09.2025
Skomentuj Integracyjny Dzień Sportu (zdjęcia)

Na boisku sportowym w Strzyżewicach zorganizowany został Dzień Sportu, w którym uczestniczyli przedszkolacy z Oddziału Przedszkolnego przy SP 9 i uczniowie pierwszej klasy Oddziału Integracyjnego SP 13 w Lesznie.

Marta Witkowska - główna organizatorka bardzo udanej impezy integracyjnej, wspólnie ze studentami AWF z PWSZ, przygotowała wiele pomysłowych konkurencji.

W przerwie pomiędzy nimi dzieci uczestniczyły w pokazowej lekcji tańca, którą prowadził Patryk Dominiak, student filologii angielskiej PWSZ w Lesznie.

Sporą frajdę sprwiła dzieciom możliwość posiedzenia za kierownicą maszyny żużlowej.

Natomiast Luiza Kowalczyk-Kierzek przedstawiła krótki pokaz sztuki walki.

Każdy uczestnik sportowej rywalizacji otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek, a drużyny okazały puchar.

Impreza doszła do skutku dzięki wsparciu licznych sponsorów, którym pani Marta serdecznie dziękuje.

ed fot. archiwum Oddziału Przedszkolnego

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%