Wiadomości

Zamknij

Wielki festyn przy stadionie (zdjęcia)

14:08, 16.09.2017 Aktualizacja: 22:09, 27.09.2025
Skomentuj Wielki festyn przy stadionie (zdjęcia)

Prawie 200 wystawców, pokazy, degustacje, występy, konkursy i wiele innych atrakcji złożyło się na Festyn Organizacji Pozarządowych, leszczyńskich instytucji oraz firm zaangażowanych społecznie.

Przygotowania do imprezy trwały od wielu tygodni. I efekt robi wrażenie.

Na każdym stoisku jest coś ciekawego. Organizacje pozarządowe, szkoły, przedszkola, kluby sportowe, przedsiębiorstwa oraz instytucje prezentują swoje oferty.

Wystawcy mówili nam, że cieszą się z możliwości pokazania się. Są bowiem organizacje czy instytucje, których działalność nie była znana większości. Na pewno dzisiaj to się zmieniło.

Festyn w ramach Aktywnego Obywatelskiego Leszna odbywa się przy stadionie. Organizatorem jest miasto, wydarzenie wspierają Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

(jrs)

Fot. Justyna Rutecka-Siadek

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%