Zamknij

Biała Niedziela w Lesznie (zdjęcia)

12:35, 24.09.2017 Aktualizacja: 19:43, 27.09.2025
Skomentuj

Wielu mieszkańców Leszna przyszło do szpitala w ramach Białej Niedzieli. I choć limit na specjalistyczne badania skończył się bardzo szybko, ludzie i tak uważają, że to akcja potrzebna i udana.

- Przyszliśmy tutaj około godz. 8.15. Biała Niedziela zaczęła się o 8, a już w kolejce stało około 40 osób. Niestety kiedy nadeszła moja kolej, nie było już skierowań na USG, na którym mi najbardziej zależało. Ale zrobiliśmy sobie za to badania krwi - mówią państwo Elżbieta i Zdzisław z Leszna.
Kto nie dostał się do specjalisty, mógł skorzystać m. in. z pomiarów ciśnienia i cukru. Były też pokazy instruktażowe, pomagające w zwalczaniu zespołu bólowego kręgosłupa przy użyciu tak prostych przedmiotów, jak krzesło, ręcznik czy butelka wody mineralnej.
Dużym zaangażowaniem wykazali się studenci pielęgniarstwa i fizjoterapii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie.

Akcję sfinansowało miasto Leszno.

(kin) Fot. K. Zydorowicz

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%