Występy artystyczne, gorąca kawa i świąteczne życzenia towarzyszyły ubieraniu miejskiej choinki przy lodowisku w Lesznie. Licznie stawili się przedszkolacy, uczniowie, studenci, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz seniorzy. Wszyscy przynieśli swoje bombki.
Udekorowanie choinki było nie lada wyzwaniem. Najwyższe partie ozdabiał sam św. Mikołaj, który odbierał bombki od mieszkańców i zawieszał je na drzewku, unoszony na podnośniku. Inauguracyjna bombka ozdobiona była grafiką leszczyńskiego ratusza. Potem na drzewku zwisły setki innych ozdób przyniesionych przez mieszkańców Leszna.
Dekorowaniu choinki towarzyszyły występy artystyczne uczniów, m. in. z I Liceum Ogólnokształcącego oraz z Młodzieżowego Centrum Profilaktyki Alternatywa.
Dla gości przygotowano gorącą kawę i herbatę oraz łakocie.
(kin) Fot. K. Zydorowicz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz