Zamknij

Szczeniaki znalezione w lesie

20:13, 13.03.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W środę późnym popołudniem, w lesie koło Gronówka znaleziono dwa szczeniaki w wieku około 3 miesięcy. Były uwiązane, ale już są bezpieczne.

Historia wyglądała dramatycznie.

- Z bratem byliśmy na spacerze z naszymi psami - opowiedziała nam pani, która znalazła psy. - Jeden z nich zaczął szczekać, bo usłyszał szczekanie dochodzące gdzieś z lasu. Poszliśmy jego śladem.

Wtedy trafili na dwa szczeniaki.

- Jeden z psów był przywiązany na smyczy, drugi prawdopodobnie wypiął się z obroży i biegał luzem. Z folii psy miały zrobione zadaszenie, na ziemi leżał rozcięty duży worek z karmą i miski. Było też pełno butelek po wodzie i palenisko. Ogólnie panował bałagan. Jak podeszłam psy piszczały i bały się, ale po chwili zaczęły lizać moje ręce i skakać. Nalałam psom wody z baniaka, potem brat skontaktował się z policją. Ja zadzwoniłam do schroniska, poproszono nas o dowiezienie psów do lecznicy w Gronowie. Lekarz weterynarz kojarzył szczeniaki.

Psy ze względu na rewir weterynaryjny trafiły do Kliniki Wacława Ossowskiego, gdzie zostały przebadane. Na miejsce dojechali policjanci, którzy mieli ustalić jak psy znalazły się w lesie.

Fot. J. Rutecka-Siadek oraz zdjęcia udostępnione

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (4)

NikaNika

2 0

Sama bym przygarnęła jednego 20:26, 13.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnnaAnna

1 0

Przecież można odwieźć do schroniska.... Nie trzeba porzucać w Lesie.... 09:40, 15.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Monia Monia

0 0

Dokładnie tak. Można oddać do schroniska, na pewno szybko znalazłyby nowy dom. 09:47, 15.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HiveCluster.plHiveCluster.pl

0 0

To straszne, że ktoś mógł postąpić w ten sposób. Dobrze, że ta pani przechodziła w pobliżu! 10:23, 15.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone