Zamknij
REKLAMA

Psie miasteczko na lotnisku w Lesznie (zdjęcia)

16:31, 25.05.2019 | lm, Fot. L. Matuszewska
REKLAMA
Skomentuj

Setki namiotów, dziesiątki stoisk, kilkanaście ringów - tak w sobotę wyglądała płyta lotniska w Lesznie. Podobnie będzie też w niedzielę. A to za sprawą Międzynarodowej Wystawy Psów FCI.

Na wystawę można się wybrać już od godz. 10.

W sobotę o tytuły najpiękniejszych w swoich kategoriach wystawowych walczyło ponad tysiąc czworonogów, w niedzielę prezentować się będzie kolejny tysiąc. Jest więc co podziwiać i podpatrywać. Hodowcy przyjechali do Leszna z wielu krajów Unii Europejskiej, a także Rosji, Ukrainy i Stanów Zjednoczonych. Jury też jest międzynarodowe.

Wystawa na płycie lotniska ma swoje uroki. Podziwiać można setki małych namiotów, które przywieźli ze sobą hodowcy i rozłożyli na trawie. Psy mają schronienie przed słońcem, tym bardziej, że te najpiękniejsze muszą czekać od rana kilka godzin na konkurencje finałowe.

- Szczególnie zapraszam wszystkich widzów na niedzielę na godzinę około 16:30. Wtedy będziemy wybierać zwycięzcę całej tegorocznej wystawy - zapowiada Maciej Szydłowski, prezes leszczyńskiego Oddziału Polskiego Związku Kynologicznego.

Na lotnisku są atrakcje dla dzieci, można też zjeść coś smacznego. Jest pomysł na niedzielę.

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone