Zamknij

Rodzinny festyn w Przedszkolu nr 13 (zdjęcia)

12:10, 11.06.2019 | eb, Fot. E. Baldys
REKLAMA
Skomentuj

W Przedszkolu Miejskim nr 13 w Lesznie odbył się Festyn Rodzinny "Mamo, tato baw się z nami".

Pomimo upalnego popołudnia, w festynie licznie uczestniczyła cała społeczność przedszkola. Impreza rozpoczęła się od występu dzieci z grup Tygryski, Kangurki, Żyrafki, Żółwiki i Niedźwiadki. Program artystyczny przygotowały nauczycielki: Agnieszka Duczmańska, Katarzyna Wojciechowska, Jadwiga Jaszkiewicz, Monika Konieczna, Anna Przybylak, Jolanta Zaremba, Joanna Bartkowiak - Niedziela, Beata Rajewska i Zielińska.

Po występach Bogumiła Baryga, dyrektor przedszkola i Barbara Jakobsze, przewodnicząca Rady Rodziców zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. A atrakcji było sporo: dmuchana zjeżdżalnia, przejazd bryczką, malowanie twarzy, bańki mydlane, zwiedzanie wozu strażackiego, test na stacjonarnym rowerze, zaplatanie kolorowych warkoczyków i liczne konkursy z nagrodami.

Dla zgłodniałych czekała smaczna grochówa, kiełbaska z grilla i pyszne wypieki. W kawiarence największym powodzeniem cieszyły się napoje chłodzące i lody, których fundatorem była firma "Młynarczyk".

Nagrody ufundował Urząd Miasta Leszna i rodzice.

W zorganizowaniu atrakcji na festynie pomogli rodzice, Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "Nasz dom, nasz świat" reprezentowane przez Roksanę Smacką i Klaudię Płócienniczak, podczas zabaw w grę miejską. Sandra Szklarska malowała dziecięce twarze, a  przedstawiciele Zespołu Szkół nr 4 zaplatali dziewczynkom kolorowe warkoczyki i tworzyli kolorowe fryzury u chłopców.

Przy firmowym wozie Bike Leszno można było na stacjonarnym rowerze sprawdzić swoją kondycję. Jak zwykle dużym zainteresowaniem szczególnie wśród chłopców cieszyła się możliwość zwiedzenia wozu bojowego Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone