Zamknij

Samoloty, szybowce, śmigłowce i paralotnie. Do tego dobra muzyka. Wszystko to na Pikniku Szybowcowym na leszczyńskim lotnisku

11:53, 18.07.2019 | D.C
REKLAMA
Skomentuj

Podniebny spektakl czeka sympatyków sportów lotniczych 14 września. Jednym z uczestników Pikniku Szybowcowego w Lesznie będzie były prezydent Litwy.

Ta impreza ma wielu zwolenników. Mogą się zatem cieszyć, że wraca ona na leszczyńskie lotnisko. Tym razem odbędzie się 14 września. W programie znajdą się: m.in. pokazy litewskiego zespołu Presidential Team latającego na Jakach, z Rolandasem Paksasem w składzie - byłym prezydentem tego kraju, White Wings, czyli szybownicy z Rumunii, śmigłowce transportowe Mi-14 i Mi-17, grupa Airborne Pyrotechnics z Anglii, która zaprezentuje pirotechniczny nocny show na motoszybowcach, ponadto paralotniarze z Fly2Live i Flying Dragons Team oraz Marek Choima i Maria Muś w dynamicznych pokazach samolotowych i śmigłowcowych..

Impreza potrwa tym razem jeden dzień, w sobotę. Wstęp na lotnisko będzie darmowy. Początek o godzinie 14. Część lotnicza rozpocznie się o 17, a pokazy zakończą około 20.

(D.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone