Dzień Wiatraka już za nami. Gwiazda wieczoru - zespół IRA ściągnął tłumy do Rydzyny.
Impreza rozpoczęła się atrakcjami dla najmłodszych, dla nich były m.in. trampoliny i dmuchane zamki. Były stoiska gastronomiczne. Jedno z nich przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich z Kaczkowa.
W trakcie trwania Dnia Wiatraka wiele osób piknikowało nad zalewem. Plac zabaw był zapełniony dziećmi.
A co się działo na scenie. Jako pierwszy zagrał zespół BHP, potem zabrzmiał Rock Imagination.
Im bliżej było godz. 20 tym tłum przed sceną był coraz większy. Bo wiele osób przyjechało specjalnie, by posłuchać grupy IRA. Ci, którzy nie dojechali punktualnie na koncert, musieli uzbroić się w cierpliwość, bo na drodze z Leszna do Rydzyny utworzył się długi korek. Byli też tacy, którzy nad zalew docierali rowerami, korzystając ze ścieżki rowerowej.
Impreza na zakończenie wakacji była super udana.
Dzień Wiatraka organizował Rydzyński Ośrodek Kultury. Patronował jej burmistrz Kornel Malcherek.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz