Zamknij

Dzień zawodowca dla przedszkolaków. To była bardzo pożyteczna zabawa (zdjęcia)

18:22, 20.09.2019 | Tekst i fot. Tabeusz Bitner
REKLAMA
Skomentuj

Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie już po raz drugi zorganizował imprezę pt. Dzień Zawodowca dla Przedszkolaka. Na festynie maluchy mogły zobaczyć z bliska na czym polegają różne prace, w których doskonalą się uczniowie szkoły.

W czwartek od godz. 9:30 do Zespołu Szkół nr 4 zaczęły zjeżdżać się przedszkola z Leszna i okolic. Dzieci po dotarciu na miejsce rozpoczęły zwiedzanie stanowisk, gdzie uczniowie prezentowali zawody, w których się kształcą. Największą popularnością cieszyło się stanowisko strażaków, ale dzieci z ciekawością również przyglądały się stanowiskom lakierników, cukierników, sprzedawców i stolarzy. 

- Moim zdaniem, taki dzień zawodowca dla dzieci jest naprawdę fajnym wydarzeniem, i dla przedszkolaków i dla uczniów - mówi Kuba, jeden z uczniów Zespołu Szkół nr 4. Przedszkolaki mogą się nauczyć na czym polegają prace, w których się doskonalimy. A my możemy się zwolnić z lekcji i pochwalić się tym, co już umiemy.

Dzieci były odprowadzane po festynie przez animatorów, którymi byli uczniowie oraz nauczyciele szkoły. Przedszkolaki również brały udział w zabawach i konkursach. Mogły się sprawdzić na torze przeszkód, potańczyć z uczniami albo pojeździć na specjalnie skonstruowanym przez klasę mechaniczną mini rowerze.

[ZT]44052[/ZT]

 

(Tekst i fot. Tabeusz Bitner)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone