Zamknij
REKLAMA

Bezpłatne autobusy w Lesznie. Przez całą niedzielę. Z okazji wielkiego finału!

10:57, 21.09.2019 | lm, Fot. Archiwum leszno24.pl
Skomentuj
REKLAMA

Na dzień przed wielki finałem Drużynowych Mistrzostw Polski na Żużlu, Miejski Zakład Komunikacji poinformował, że w niedzielę, 22 września jazda autobusami po mieście będzie bezpłatna.

O darmowych przejazdach MZK napisał dziś na facebooku: 

W związku z finałem mistrzostw Polski na żużlu Unia Leszno - WTS Sparta Wrocław jutro nasze autobusy będą bezpłatne. Prosimy o podanie tych wieści dalej i... wypełnianie naszych autobusów do ostatniego kibica. A my czekamy na... złoto. Do boju Unia Leszno!

Finał DMP na żużlu rozpocznie się o godz. 19:30. Przedtem przy stadionie wiele będzie się działo, bo przygotowano mnóstwo atrakcji dla kibiców i mieszkańców Leszna. Fogo Unia Leszno powalczy o złoto z Betardem Spartą Wrocław. Byki mają przewagę z pierwszego meczu finałowego, jaki odbył się tydzień temu we Wrocławiu. W Lesznie wszyscy wierzą, że Unia sięgnie po kolejny mistrzowski tytuł. Innej możliwości nikt nie zakłada. Wszystkie bilety na mecz zostały już wyprzedane.

Dla całego Leszna niedzielny finał to wielkie święto - najważniejsza sportowa impreza roku 2019! I to właśnie dlatego MZK organizuje bezpłatną komunikację po mieście. Wszystkie autobusy, które jeździć będą po Lesznie, na wszystkich trasach, przez całą niedzielę, od pierwszego do ostatniego kursu, będą BEZPŁATNE! Można wsiadać i jechać, nie trzeba odbijać żadnego biletu, ani posiadać Leszczyńskiej Karty Miejskiej. Można będzie zatem bezpłatnie dojechać nie tylko na stadion Smoczyka, ale w dowolne miejsce w mieście, o każdej porze dnia. 

- To ukłon w kierunku sympatyków speedwaya - mówi Jacek Domagała, dyrektor Miejskiego Zakładu Komunikacji w Lesznie.

Pytany o koszty takiej akcji, odpowiada, że zostały one dokładnie przeliczone i przeanalizowane. Dyrektor mówi, że przepisy regulujące działalność MZK w Lesznie przewidują bezpłatną komunikację podczas ważnych miejskich wydarzeń.  

[ZT]44049[/ZT]

 

(lm, Fot. Archiwum leszno24.pl )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

KrisKris

1 1

Wielkie brawa! ??? 12:44, 21.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LeszczyniakLeszczyniak

1 1

W niedzielę, 22 września – zgodnie z tradycją – przypada Europejski Dzień bez Samochodu. W tym dniu w innych miastach w Polsce będzie można bezpłatnie podróżować liniami dziennymi i nocnymi w komunikacji miejskiej. Na 24 godziny wyłączone zostaną kasowniki w autobusach i tramwajach. 21:27, 21.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA