Zamknij
REKLAMA

Betoniarka w rowie (zdjęcia)

14:51, 18.10.2019 | jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek
Skomentuj
REKLAMA

Do działań przy ulicy Mórkowskiej w Wilkowicach wezwano strażaków z Leszna. Na miejsce dojechali także strażacy ochotnicy z Wilkowic.

- Nasze działania polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zdemontowaniu akumulatorów, z których wycieka płyn. Z kolei olej napędowy nie wycieka, bo zbiornik jest szczelny, nie wycieka również olej z silnika. Auto jest poza drogą, więc jest zachowana przejezdność drogi. Poszkodowanych nie ma, kierowca wyszedł z kabiny o własnych siłach. Nie wymagał pomocy medycznej - przekazał nam dowodzący akcją młodszy kapitan Paweł Wolniczak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie.

Jeden z obserwatorów, mieszkaniec Wilkowic, tak skomentował to co się stało:

- Fatalne pobocze i nawierzchnia, tym bardziej teraz kiedy jedzie tędy wszystko co się da. Rowerzyści mogą zapomnieć by tamtędy jechać, samochody ich zmiotą. Fatalna droga, nierówna, pobocze wciąga, samochód nie ma szans.

 

 

(jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

mariuszmariusz

0 0

Potwierdzam, droga oraz pobocze jest tam w kiepskim stanie. Wiedzą wszyscy którzy tamtędy jeżdżą. 18:16, 18.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SwiadekSwiadek

0 0

Ten pan jakby poczekał aż przejedzie auto drogą asfaltową i spokojnie wyjechał z bocznej drogi gruntowej nie skręcając za szybko do zdarzenia by nie doszlo. Pośpiech gubi. 21:15, 19.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA