Zamknij
REKLAMA

Panie ze Stowarzyszenia Amazonka posadziły las. Blisko Leszna (zdjęcia)

11:34, 08.11.2019 | jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek
Skomentuj
REKLAMA

Panie z Leszczyńskiego Stowarzyszenia Rehabilitacyjnego Amazonka pracowicie spędziły piątek, 8 listopada.

Sadziły drzewa, a ręce miały pełne pracy. Sadzonek było 1000 brzozy i jarzębiny. Przygotowało je Nadleśnictwo Karczma Borowa, które  po raz czwarty, razem z Amazonkami zorganizowało taką akcję. 

- Nazwaliśmy ją "Amazoński las", nie wiem czy wam się podoba? - pytał Andrzej Szeremeta z Nadleśnictwa Karczma Borowa, na co panie odpowiedziały entuzjastycznie, że bardzo. - W poprzednich miejscach sadzonki pięknie rosną.

Paniom w sadzeniu drzew w okolicach Nowego Światu pomagali leśniczy Mariusz Suwiczak, podleśniczy Maciej Ratajczak i podleśniczy Bartłomiej Bocianowski oraz Andrzej Szeremeta, inżynier nadzoru z nadleśnictwa. Pomagali także pracownicy Zakładu Usług Leśnych.

- Zawsze coś po nas zostanie - tak o akcji sadzenia drzew powiedziała Mieczysława von Ossowska, prezes stowarzyszenia. - Dziewczyny cieszą się akcją. Dla nas to też forma rehabilitacji, jesteśmy razem, pośmiejemy się, pożartujemy i będziemy na świeżym powietrzu.

Na zakończenie panie zostały obdarowane upominkami - albumami ze zdjęciami, które przygotowało Nadleśnictwo Karczma Borowa.

(jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA