Zamknij
REKLAMA

Tak się będą czesać kobiety przyszłości. Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski w Lesznie (zdjęcia)

17:18, 09.12.2019 | M.K, Fot. Marcin Kaczmarek
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek w Zespole Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie zorganizowano VIII Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski. Do rywalizacji stanęły ekipy z ośmiu szkół!

W tym roku uczestnicy zmagali się z tematem „Kobieta przyszłości w 2149 roku”. Fryzjerzy, którzy stanęli do walki w konkursie, mieli 2 godziny na odtworzenie swojej wizji kobiety. Każda z modelek wyglądała cudownie, ale tylko jedna mogła wygrać!

- Inspiracją do mojej stylizacji były płyty. Wszystkie pomysły złączyłam w całość. Techniki wykorzystane przy fryzurze to plecionki, dużo plecionek. Przeszyłam warkoczyki nitką i zrobiłam kitkę. Moim zdaniem, kobieta w 2149 roku będzie wyglądała jak moja modelka. Konkurencja w tym roku była bardzo duża, ale radość z wygranej jest - powiedziała nam zwyciężczyni konkursu Klaudia Kośmider, reprezentująca TEB Edukacje.

Wręczono wyróżnienia dla 12 uczestników oraz nagrody za pierwsze 3 miejsca. Organizatorem konkursu była pani Luzia Chorążak z ZS nr 4 w Lesznie.

(M.K, Fot. Marcin Kaczmarek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Dumna Mama Dumna Mama

1 0

Brawo Córcia! 13:50, 10.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkanka Lesznamieszkanka Leszna

1 0

Fajnie, że w szkole coś pozytywnego, pogodnego i razem z innymi/z innymi szkołami. Wiem, że w TEB Edukacja jest moc (fryzjerstwo, fotografia). 08:46, 11.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone