Zamknij
REKLAMA

Zasłużyli na podziękowania. Pracowali na nie cały 2019 rok (zdjęcia)

06:49, 11.12.2019 | jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek
Skomentuj
REKLAMA

Najpierw wręczono dyplomy, potem były prezenty, a na koniec był tort.

Tak sekcja plastyczna Rydzyńskiego Ośrodka Kultury, którą kieruje Jerzy Kopras, podsumowała rok 2019.

Magdalena Szymańska, dyrektor ośrodka podkreśliła, że dzieci i młodzież z sekcji zdobywają nagrody i wyróżnienia w konkursach lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Docenić należy także ich systematyczność w podnoszeniu umiejętność i uczęszczania na zajęcia sekcji.

- Dziękuję, że sławicie naszą małą ojczyznę - dodał burmistrz. Podziękował także rodzicom, którzy są wsparciem dla zdolnych młodych ludzi.

Słowa uznania skierowano do instruktora sekcji Jerzego Koprasa, który przypomnijmy, w listopadzie otrzymał odznakę honorową Zasłużony dla Kultury Polskiej.

Za wsparcie działań sekcji burmistrzowi K. Malcherkowi oraz dyrektor M. Szymańskiej podziękowali rodzice, a w imieniu członków sekcji Wiktoria Gorwa. Potem wręczono im prezenty - obrazy wykonane na zajęciach sekcji.

(jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MonikaMonika

0 0

Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
. 18:06, 12.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz