Zamknij
REKLAMA

Zagrali sztukę teatralną dla Orkiestry (zdjęcia)

12:28, 13.01.2020 | P.P, fot. P. Piotrowski
Skomentuj
REKLAMA

Miniony weekend był przepełniony masą atrakcji związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W poniedziałkowe przedpołudnie grano jeszcze na rzecz WOŚP w II Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie.

W szkolnej auli zaprezentowano sztukę, pt: "Królewna śnieżka i 2 krasnoludków". Widzami były dzieci z kilku przedszkoli w Lesznie. Sztukę wystawiono dzisiaj aż dwa razy. W południe widzami przedstawienia były dzieci ze szkół podstawowych. 

- Przygotowania do przedstawienia trwały od początku roku, a wszystko za sprawą działającej w naszej szkole sekcji teatralnej. Nad spektaklem czuwały: Beata Karmińska, Dagmara Kozak, Edyta Hanysz - poinformowała nas Arletta Bernat, pedagog i nauczycielka oraz szefowa sztabu WOŚP z II Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie.

Po spektaklu najmłodsi mogli oddać datki do puszek Orkiestry. Nie było to obowiązkowe, ale zainteresowanie wśród najmłodszych do udziału w ogólnopolskiej akcji charytatywnej było spore.

- W imieniu całego sztabu dziękujemy wszystkim dzieciom, które przekazały kilka groszy na WOŚP. Datki były dobrowolne, ale większość dzieci z przyjemnością wsparła akcję - dodała Arletta Bernat.

[WIDEO]252[/WIDEO]

 

(P.P, fot. P. Piotrowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA