Zamknij
REKLAMA

Tym razem "ABC" ma aż 48 stron! Bo tyle mamy Wam do przekazania!

18:17, 21.01.2020 | D.C
REKLAMA
Skomentuj

Co mamy w najnowszym wydaniu gazety? Mnóstwo życzeń dla Babć i Dziadków z okazji ich święta, a także nowy rozkład jazdy autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Lesznie. Ale nie tylko!

To jedno z najwspanialszych świąt w roku. I my o nim nie zapominamy. Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego co najlepsze, a dodatkowo czynią to na naszych łamach ich wnuczęta. W najnowszym wydaniu "ABC" znajdziecie aż 10 stron z życzeniami dla ukochanych Babć i Dziadków.

Polecamy też pierwszą część najnowszego rozkładu jazdy autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Lesznie. Przedstawiamy w nim kursy w dni robocze - od poniedziałku do piątku. To dodatkowe 8 stron w gazecie, które warto wyciągnąć i zachować przy korzystaniu z komunikacji miejskiej. Za tydzień opublikujemy kursy autobusów w soboty, niedzielę i święta.

W Lesznie trwa wyprzedaż mieszkań komunalnych. Do kupienia są 1084 mieszkania. To ponad połowa całego zasobu komunalnego. Mieszkania mogą kupić wyłącznie dotychczasowi najemcy. Warto się pospieszyć, bo od lipca zmienią się warunki zakupu - nie będą już tak korzystne.

Piszemy o wyroku dla Katarzyny C. z Rawicza, która pójdzie na 8 lat do więzienia za szantażowanie sąsiadki i jej syna, nękanie ich i grożenie pozbawieniem życia. Sąd Okręgowy w Poznaniu niemal w całości podtrzymał wyrok rawickiego sądu.

Paulina Siepańska z Leszna zdradza na naszych łamach jak została stewardessą

Co jeszcze polecamy w najnowszym ABC?

- relację z castingu na podprowadzające Fogo Unii Leszno

- zachęcamy też do wzięcia udziału w akcji "Kropla wody dla Australii"

- żakom z PWSZ Leszno polecamy "Akademickie ABC"

(D.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone