Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowe warsztaty w Lesznie - tylko dla kobiet

10:46, 13.02.2020 | jrs, Fot. Kornelia Kwajzer

Instruktor Agnieszka Pluto-Prądzyńska poprowadzi w Lesznie dwa spotkania, które mogą odmienić życie każdej kobiety - wyzwolą ich siłę i pomogą zajrzeć w głąb własnej kobiecości.

29 LUTEGO spotkanie będzie Świętem Manifestacji Silnych Kobiet. 

- Siłę, którą panie odkryją na spotkaniu będą odczuwały każdego kolejnego dnia, poznając cztery filary silnej kobiety, szybując do wnętrza swojej kobiecości - zachęca Agnieszka Pluto-Prądzyńska, która poprowadzi spotkanie. - Będziemy wspólnie odkrywać siebie i swoją kobiecość w ostatnim dniu lutego.

Kolejny taki dzień będzie dopiero za 4 lata, więc nie warto czekać, to jest ten czas, by porzucić szare piórka i rozwinąć skrzydła kobiecości.

Więcej informacji tutaj.

1 MARCA odbędzie się spotkanie z gimnastyką słowiańską dla kobiet. To unikalna forma ćwiczeń psychofizycznych opartych na pozycjach, które wpływają na ciało i umysł.

Kobiety często zmagają się z dolegliwościami, są one przykre i utrudniają codzienność. Unikalna forma zajęć, opartych na ćwiczeniach ciała i oddechu, jest formą profilaktyki i terapii.

- Praca nad siłą wewnętrznych mięśni, szczególnie mięśni dna miednicy, pomoże uporać się z dolegliwościami nietrzymania moczu. Ćwiczenia gimnastyki słowiańskiej uregulują układ hormonalny, poprawią funkcjonowanie układu trawiennego i wydzielniczego, wpłyną na poprawę wyglądu skóry - przekonuje Agnieszka Pluto-Prądzyńska.

Panowie, ukłon także w waszą stronę. Regularne ćwiczenia wpływają dobrze na relacje w związkach i przynoszą zadowolenie w życiu intymnym. Podpowiadamy - zaproszenie na spotkanie w Lesznie może być dobrym prezentem dla wybranki waszego serca.

Zestaw 27 pozycji gimnastyki słowiańskiej odmładza, wzmacnia ciało i poprawia sylwetkę, regeneruje nerwy, przywraca spokój w głowie i brzuchu, harmonizuje wszystkie układy w ciele kobiety, daje więcej radości w relacjach z ludźmi.

- Gimnastyka jest dawką endorfin i sił witalnych. Wystarczy codziennie wykonać nawet kilka pozycji, by czuć energię przez resztę dnia - podkreśla Agnieszka Pluto-Prądzyńska.

Można sięgać po wiedzę internetową, ale o wiele więcej da paniom spotkanie z instruktorką, by odkryć siebie i ich własną kobiecość. 

Więcej informacji tutaj.

Informacje o spotkaniach w Lesznie i zgłoszenia: 662 003 983 lub [email protected]

http://wspolczesneslowianki.pl/

(Materiał powstał przy współpracy z partnerem handlowym)
 

(promocja)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone