Zamknij
REKLAMA

Awilux przekazał szpitalowi w Lesznie 50.000 zł! Zarząd firmy zawiesił sobie wynagrodzenia, ograniczył nowe inwestycje

09:19, 24.03.2020 | lm, fot. Awilux
REKLAMA
Skomentuj

Leszczyńska firma Awilux, producent okien i drzwi, przekazała Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Lesznie 50.000 zł. Pieniądze wykorzystane zostaną na zakup nowoczesnego urządzenia do dezynfekcji karetek i sal chorych oraz na środki ochrony osobistej dla personelu medycznego.

- Zachęcam do wsparcia leszczyńskiego szpitala oraz innych lokalnych placówek zdrowia przez inne firmy naszego regionu. Niedobory środków ochrony osobistej i sprzętu do walki z koronawirusem są katastrofalne. Tylko wspólne i odpowiedzialne działania pomogą nam przejść przez tą trudną i niemożliwą do przewidzenia w skutkach sytuację - mówił Marek Sprengel, prezes firmy Awilux (na zdjęciu).

Dla dobra pracowników

Zarząd firmy Awilux poinformował także, że na czas trwania epidemii i kryzysu zawiesza wypłatę swoich wynagrodzeń i wprowadza ograniczenia inwestycyjne dotyczące nowych realizacji. Są to działania wyprzedzające i poczynione w celu zabezpieczenia wypłaty przyszłych płac dla swoich pracowników w kolejnych miesiącach.

Biznes w czasach pandemii

Mimo trudnej sytuacji w Polsce i na świecie, leszczyński producent okien nadal utrzymuje produkcję i kontynuuje już rozpoczęte inwestycje, zachowując przy tym wszelkie środki bezpieczeństwa, które pomogą przetrwać w chwilach globalnego kryzysu.

- Chcemy poinformować, że wszystkie rozpoczęte do tej pory inwestycje przebiegną bez zmian. Nasz zakład pracuje przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności. Tych samych zasad przestrzegamy podczas przeprowadzania pomiarów oraz montażu naszych rozwiązań. Jednocześnie informujemy, że nasze biura zlokalizowane w Lesznie oraz w Łodzi zostały na czas kwarantanny zamknięte, a wszystkich obecnych i potencjalnych odbiorców zachęcamy do komunikacji telefonicznej lub mailowej - mówi prezes Awilux.

 

[ZT]45498[/ZT]

 

(lm, fot. Awilux)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

StefanStefan

2 0

Nie zawiesili swoich wynagrodzeń tylko zwolnili ludzi. ZUSu mniej do płacenia to dalu szpitalowi. Teraz są jak bogowie. 09:30, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UNIALESZNOUNIALESZNO

0 0

A gdzie Pan Kenkel co tako awilux z jednego konta wykupuje ? 23:54, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TomekTomek

0 1

Zawsze twierdziłem że z pana Marka równy gość. Zarzad spoko tylko kierownicy jexnieci. 20:54, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone