Zamknij
REKLAMA

Przez dwa dni część ulicy Osieckiej w Lesznie będzie zamknięta. Wyznaczono objazdy

12:50, 25.03.2020 | lm, Fot. L. Matuszewska
Skomentuj
REKLAMA

W czwartek i piątek, 26 i 27 marca zamknięty będzie odcinek ulicy Osieckiej w Lesznie - od przejazdu kolejowego do granicy miasta z gminą Osieczna.

Drogowcy układać będą ostatnią warstwę bitumiczną drogi, dlatego ruch samochodowy nie będzie możliwy. Dojazd do cmentarza odbywać się będzie ulicą Sadową, za ogródkami działkowymi, przy sterowaniu ruchem sygnalizacją świetlną. Dojazd do Osiecznej będzie możliwy przez Lipno i Goniembice.

Czynna jest i będzie ścieżka pieszo-rowerowa.

Po wykonaniu tych robót, od 27 ruch samochodowy na ul. Osieckiej zostanie przywrócony, ale na zasadach obecnie obowiązujących, a więc z ograniczeniem tonażu i prędkości pojazdów. Planowany termin zakończenia całej inwestycji to 30 kwietnia 2020.

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

PoinformowanyPoinformowany

0 1

Zapytajcie ile już dotacji przepadło, bo z tego co wiem, stan na dziś to kilkanaście milionów złotych. A to jeszcze nie koniec... 14:17, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

europeurop

0 0

odpowiem o tych milionach rządzenie w tym kraju na poziomie samorządów i rządy centralnego sprowadza się do obsadzenia stanowisk swoimi i sprytnie się dzielić łupami a jak coś nie wypali i przyjdzie ponieść koszty finansowe za nietrafione decyzje to i tak zapłacą obywatele jak barany w postaci wyższych podatków to jest odpowiedzialność zbiorowa wyborców i wybranych bo to dziki kraj głupców i cwaniaków 20:23, 27.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA