Zamknij
REKLAMA

Archiwum Państwowe w Lesznie otwiera się dla tych, którzy chcą skorzystać z jego zbiorów

14:00, 19.05.2020 | jrs, Fot. Justyna Rutecka-Siadek, Archiwum Państwowe/Facebook
Skomentuj
REKLAMA

Od czwartku, 21 maja Archiwum Państwowe w Lesznie wznawia korzystanie z czytelni, ale w reżimie sanitarnym.

Osoba, która będzie chciała skorzystać z materiałów archiwalnych lub bibliotecznych musi zacząć od umówienia terminu wizyty w archiwum. Może to zrobić telefonicznie: 65 526 97 19 lub mailowo: [email protected], [email protected] lub za pośrednictwem portalu www.szukajwarchiwach.gov.pl.

Materiały archiwalne lub ich reprodukcje udostępnianie będą na podstawie zamówienia - rewersu, który w formie elektronicznej będzie składany poprzez portal www.szukajwarchiwach.gov.pl lub na adres [email protected] oraz [email protected] przynajmniej na dzień  przed umówioną wizytą. Zamówienia na książki zgłaszane mają być również drogą elektroniczną.

Zgłoszenie użytkownika (jeżeli nie zostało wcześniej złożone) przekazywane będzie do archiwum w formie elektronicznej, podobnie jak konieczne oświadczenia. Zgłoszenie użytkownika i oświadczenia mogą być autoryzowane kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP. Jeśli nie jest to możliwe, wymagane podpisy będą mogły być złożone w czasie wizyty w archiwum.

(jrs, Fot. Justyna Rutecka-Siadek, Archiwum Państwowe/Facebook)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA