Zamknij
REKLAMA

Urząd Miasta znów będzie otwarty dla mieszkańców. Od kiedy?

13:19, 22.05.2020 | lm, fot. Archiwum
Skomentuj
REKLAMA

Wiele ograniczeń związanych z koronawirusem już zostało zniesionych, kolejne są zapowiadane. Od poniedziałku, 25 maja Urząd Miasta Leszna przywraca bezpośrednią obsługę klientów.

Jak informuje Biuro Prasowe magistratu, "obsługa odbywać się będzie z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego". Na wizytę w wydziałach lub biurach trzeba jednak się umówić telefonicznie lub mailowo. Wykaz numerów i adresów jest tutaj.  Rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji będzie dodatkowo możliwa przez System Kolejkowy QMS, ale wyłącznie przez internet. Dystrybutory papierowych biletów znajdujące się w budynku przy ul. Wałowej będą nieczynne.

- Zachęcamy jednak klientów Urzędu Miasta Leszna do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty w urzędzie, korzystając z możliwości innych kanałów komunikacji takich jak: telefon, email, ePUAP, poczta tradycyjna - podkreśla Lucyna Gbiorczyk z Biura Prasowego.

Przychodząc do urzędu trzeba pamiętać o zakrywaniu ust i nosa oraz zachowaniu bezpiecznej odległości od innych osób. Przy jednym stanowisku obsługi może być jedna osoba. Trzeba także używać rękawiczek jednorazowych lub dezynfekować ręce po wejściu do urzędu. Magistrat zapewnia odpowiedni płyn.

Urząd Miasta Leszna do odwołania czynny będzie od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.

Od poniedziałku, 25 maja czynna będzie także kasa PKO, ale tylko w budynku UML przy ul. Karasia 15.

Sprzed Urzędu Miasta znika urna podawcza na dokumenty, przestaje też działać specjalny numer telefonu. 

 

 

(lm, fot. Archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

pytaniepytanie

1 0

Kiedy posiedzenia komisji rady miasta i sesje rady miasta w normalnym trybie? 06:48, 23.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

1 0

To jest DOPIERO otwarte. Banki, firmy, poczta, stacje paliw, i wiele innych otwarte, a tu proszę całkiem dobrze się chronią za nasze. 09:46, 24.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA