Zamknij
REKLAMA

Pani Ania z Leszna jest już w półfinale konkursu na najładniejsze nogi (zdjęcia)

13:47, 25.05.2020 | lm, Fot. Marcin Kaptur i Facebook
Skomentuj
REKLAMA

Anna Zmysłowska z Leszna jest już w półfinale rywalizacji o tytuł Miss Najpiękniejszych Nóg 2020.

O konkursie i starcie pani Ani pisaliśmy na portalu kilka dni temu.

[ZT]46064[/ZT]

Teraz mamy najnowsze informacje. Otóż jury spośród 60 ćwierćfinalistek wybrało 30 pań, które weszły do półfinału. Leszczynianka jest w tej grupie. Póki co, w rywalizacji na najładniejsze nogi zajmuje miejsce 3. Dodatkowo jeszcze do tego etapu rywalizacji przeszło pięć kandydatek rezerwowych. W sumie zatem o tytuł walczy teraz 35 pań.

- Nie liczyłam na półfinał, ponieważ było bardzo dużo ładnych zgrabnych dziewczyn z pięknymi nogami - mówi pani Ania. 

Powodzenia i wejścia do finału życzymy!

 

(lm, Fot. Marcin Kaptur i Facebook )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

Obiektywnie rzecz biObiektywnie rzecz bi

10 6

Gratulacje dla Pani Ani!

Jednakże uważam, iż produkowanie artykułu na taki temat jest delikatną przesadą. Dlaczego? Ponieważ sam konkurs jest jedynie konkursem z Facebooka - i patrząc realistycznie nie może się równać renomowanym konkursom piękności pokroju Miss Polski czy Miss Polonia, które wymagają od kandydatek czegoś więcej niż ładnego zdjęcia.

Konkursów w mediach społecznościowych jest sporo - i dotyczą one rożnych dziedzin, nie tylko urody! I choć jest to swego rodzaju wyróżnienie i osobisty sukces, myślę, że zachwycanie się takim wyczynem jest jedynie wzniecaniem burzy w szklance wody. Co innego, gdyby to był jeden z konkursów wspomnianych przeze mnie powyżej. Ale Facebook? Proszę, włączcie krytyczne myślenie.

Na zakończenie mam małą uwagę do treści artykułu. Pani Ania nie zajmuje trzeciego miejsca w rywalizacji - jako trzecia spełniła warunek udziału w półfinale konkursu (a to jest różnica). Wystarczy sprawdzić.

Ale generalnie życzę powodzenia i miłej zabawy 18:52, 25.05.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

--

4 6

Dla jasności - nick to 'obiektywnie rzecz biorąc' :) 18:56, 25.05.2020


DoloresDolores

7 6

Nie ważne czy konkurs jest na fb czy na stacji kosmicznej orbitującej wokół Neptuna! Chodzi o to, że ona jest Leszczynianką i dlatego o tym się pisze!

P.S. Nie ma stacji kosmicznej orbitującej wokół Neptuna. Ale jest fb. A mieszkanka naszego miasta wystartowała w konkursie i życzymy jej wygranej! Z pozoru skomplikowane, a jednak jakże proste. 23:58, 25.05.2020


LolaLola

6 4

Popierałam poprzedniczkę nogi jak nogi żadna rewelacja 16:25, 26.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BadAsBadAs

0 3

sio sio sio z tym hejtem nienawiści i zazdrości są kobiety które niemają cellulitu i rozstępów bo dbają o siebie i to nie tylko kwestia kasy ale ogarnięcia się ,dżungla pod pachą wąs jak u wolodyjowskiego i żal ściska sodełka hahaha 19:05, 26.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA