Zamknij
REKLAMA

Rząd zezwolił na otwarcie placów zabaw. Czy w Lesznie też to się stanie? Oficjalny komunikat będzie w poniedziałek

14:33, 30.05.2020 | jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek
Skomentuj
REKLAMA

Place zabaw mogą być otwarte.

Na stronach rządowych ukazał się komunikat, w którym czytamy m.in.:

"Ważne! Już od 30 maja będziemy mogli korzystać z siłowni na świeżym powietrzu, placów zabaw, a także z małej infrastruktury leśnej".

Czy w Lesznie można iść na plac zabaw?

W poniedziałek można się spodziewać komunikatu w tej sprawie. Trzeba przeanalizować przepisy. 

Podobne pytanie zadaliśmy w największej spółdzielni mieszkaniowej w Lesznie. Prezes LSM Sławomira Dratwa poinformowała nas, że w poniedziałek można spodziewać się oficjalnego otwarcia placów zabaw, w tej sprawie zostanie wydane rozporządzenie. Prezes dodała, że czas zamknięcia placów zabaw był wykorzystany na wykonanie napraw urządzeń, z których korzystają dzieci.

Najważniejsze jest w tym wszystkim bezpieczeństwo dzieci.

(jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

 Rodzice Rodzice

2 1

Kompromitacja Panie Prezesie P. .Zlikwidować plac zabaw na jednym z osiedli,wstyd !!! zero mądrych decyzji i nie tylko placów zabaw... 10:03, 31.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WeronikaWeronika

1 1

Bardzo dobrze, że zlikwidowano plac zabaw pod oknami gdzie od rana do póżnych godzin wieczornych tylko jazgod nie do wytrzymania. Nie tylko dzieci. Bardzo dobre decyzje oparte na ankietach mieszkańców. 09:46, 01.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA