Zamknij
REKLAMA

Nowy market w Lesznie. Na otwarciu prezenty i promocje (zdjęcia)

07:53, 26.06.2020 | lm, Fot. L. Matuszewska
Skomentuj
REKLAMA

W piątek, o godz. 6 otwarty został pierwszy w Lesznie sklep niemieckiej sieci ALDI. Na klientów czekają prezenty - m.in. kolorowe, wygodne i wielorazowe torby na zakupy oraz promocyjne ceny wielu towarów. Niektóre produkty są tańsze nawet 69 procent.

Market ALDI znajduje się w nowym budynku przy ul. Grunwaldzkiej 1A. Starsi mieszkańcy Leszna pamiętają, że jeszcze kilka lat temu w tym miejscu był i działał niebieski pawilon Piątka. Potem obiekt długo stał pusty, aż wreszcie pojawił się nowy inwestor, zburzył pawilon i postawił nowoczesny budynek handlowo-usługowy. Na jego parterze mieści się ALDI. Kolejne piętra nie są jeszcze użytkowane.

Sklep ALDI ma powierzchnię 1200 metrów kwadratowych.

- Cieszymy się z debiutu w Lesznie i mamy nadzieję, że nasz sklep oraz  szeroka oferta produktów marek własnych, które zostały docenione przez klientów w Wielkim Teście Produktów ALDI spotkają się również z uznaniem mieszkańców Leszna. Liczymy na to, że ALDI bardzo szybko stanie się ulubionym miejsce zakupów mieszkańców miasta i będziemy mieć okazję do tego, by  otworzyć tutaj nasze kolejne placówki - mówi Dariusz Kujaczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska.

Od początku epidemii koronawirusa sieć sklepów ALDI przestrzega wszelkich wytycznych  Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. ALDI wprowadziło również we wszystkich sklepach własną procedurę higieniczno-sanitarną.  W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów sieć zmieniła również formułę nowych otwarć. Zrezygnowano z festiwalu grillowego, atrakcji dla najmłodszych oraz degustacji żywności. Przygotowano natomiast liczne promocje cenowe, z których klienci korzystać mogą aż przez 9 dni. Dzięki temu, możliwe jest rozłożenie ruchu klientów, którzy zawsze chętnie sięgają po specjalne oferty przygotowane z okazji otwarcia sklepów.

Jakie niespodzianki przygotował ALDI w Lesznie na otwarcie?

Od 26 czerwca do 4 lipca klienci odwiedzający nowy sklep sieci będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Promocją objęte zostaną docenione przez klientów Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, oryginalne wafle holenderskie, czekolada Orzechowa Château, bio Oliwa z oliwek Gut Bio oraz sok wieloowocowy PureFruit. Dodatkowo w trakcie 9 dni świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego nawet 69% rabatu na ponad 80 produktów spożywczych. Klienci, którzy w pierwszych dniach otwarcia odwiedzą sklep będą otrzymają również drobny upominek w postaci torby zakupowej wielokrotnego użytku, smyczy lub żetonu do wózka.

Sklep ALDI w Lesznie powstał zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, który gwarantuje  intuicyjne zakupy w przyjaznym otoczeniu. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność nowego sklepu. W sklepie znajdą się krajalnica do chleba oraz przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych klientach ALDI towarzyszących rodzicom w codziennych zakupach, małe wózki zakupowe.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godz. 6-22, a w niedziele handlowe od 9 do 18. Przy sklepie znajdzie się również parking z 54 miejscami. Na potrzeby sklepu zatrudnionych zostało kilkanaście osób.

*

ALDI to międzynarodowa sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 141 sklepów i zatrudniająca niemal 3000 pracowników. Jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Nowe hasło marki brzmi „RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

Zdjęcia sklepu ALDI w dniu jego otwarcia poniżej w galerii.

 

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (8)

MarcusMarcus

3 6

znowu Niemcy muszą zadbać o pracę dla prostych Polaków 10:54, 26.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KaziaKazia

4 2

Ceny jak w Lidlu. Całość nie powala 11:58, 26.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pytaniepytanie

3 1

Są niemieckie wędliny? Ktoś w komentarzach kiedyś zachwalał. 12:40, 26.06.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

ZdrowieZdrowie

1 3

Może i kiedyś zachwalał, ale dzisiaj nie ma takiej informacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 14:43, 26.06.2020


nikcnikc

1 2

Miło wspominam niemieckie wędliny choć polskie też lubię. 15:24, 26.06.2020


Malgosia Malgosia

2 2

Cieszę się , w De robiłam zakupy W Aldi w końcu mam na miejscu 13:59, 26.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wpuszczajmy NiemcówWpuszczajmy Niemców

1 1

Polak od lat lubił być pod niemieckim butem!!! 22:06, 27.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HAHAHAHAHAHA

0 2

NO NIESTETY NIE BEDZIE PRZESTRZEGANYCH ZASAD USTAWKI, PONIEWAZ TO JEST PRAWDZIWE ZYCIE A NIE CYRK RUDEGO I SPOLKI!!! 14:55, 28.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA