Zamknij
REKLAMA

Joga na stadionach. Ruszają bezpłatne zajęcia w kilku miejscowościach regionu

09:49, 28.06.2020 | lm, Fot. L. Matuszewska
Skomentuj
REKLAMA

W czerwcu obchodzony był Międzynarodowy Dzień Jogi, a już od lipca można będzie ćwiczyć jogę w Lesznie, Włoszakowicach i Kościanie. To propozycja zarówno dla tych, którzy już praktykują, jak również dla tych, którzy chcą jogi spróbować.

W Lesznie Wakacyjne poranki z jogą odbywać się będą na stadionie lekkoatletycznym, w każdą niedzielę lipca o godz. 9. Prowadzi Agnieszka Sakowicz.

We Włoszakowicach joga będzie we wszystkie niedziele lipca i sierpnia o godz. 11 w parku na stadionie Sokoła, także pod okiem Agnieszki Sakowicz.   

W Kościanie Joga na trawie potrwa przez całe lato na Stadionie Miejskim. Początek zajęć o godz. 9:30. W lipcu prowadzić je będą instruktorki z Przystani Mocy, w sierpniu - z Przestrzeni Studio Jogi.

Zajęcia są bezpłatne. Uczestnicy powinni mieć ze sobą strój sportowy, matę, wodę i nakrycie głowy (na wypadek upału). Jogę ćwiczy się boso.

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

ŻycieŻycie

1 0

Szkoda że w Lesznie tylko w lipcu br, a dlaczego nie też w sierpniu. Znowu sport w Lesznie ma pod górkę. Włoszakowice i Kościan mają lipiec i sierpień. br. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17:38, 28.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA