Zamknij
REKLAMA

Rekord zakażeń w Polsce. Duże ognisko w Wielkopolsce. Nowe przypadki w naszym regionie

11:19, 01.08.2020 | lm, Fot. pixabay
Skomentuj
REKLAMA

Sobota, 1 sierpnia to niestety nowy rekord potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. W całym kraju nowych zakażeń jest 658 - najwięcej od momentu wybuchu pandemii w Polsce.

W Wielkopolsce, według raportu wojewody, w sobotę odnotowano 39 nowych chorych. Duże ognisko koronawirusa jest w powiecie ostrzeszowskim - 20 zakażeń na dziś, ale ta liczba może się zwiększyć, bo spływają jeszcze wyniki testów dru thru przeprowadzonych po wykryciu przypadków koronawirusa w firmie produkującej żywność.

Nowe zachorowania mamy też w naszym regionie. W powiecie leszczyńskim zakażona jest 63-letnia kobieta, przebywająca w szpitalu zakaźnym w Poznaniu. W powiecie rawickim potwierdzono zakażenie u 45-letniej kobiety i dziewczynki - przebywają w izolacji domowej. W powiecie gostyńskim chory jest 34-letni mężczyzna - również przebywa w domu.

(lm, Fot. pixabay)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

miesiąc do września miesiąc do września

4 0

Jakie niestety! Oba ubieglo tygodniowe rekordy są wynikiem zaplanowanych badań w trzech kopalniach na Śląsku i trzech wielkich zakładach przemysłowych w Małopolsce finansowanych przez rząd . Zrobiliby więcej byłby pobity światowy rekord Minister i vice sami o tym mówią a potem ostrzegają "żarty sie skończyły " a społeczeństwo w letargowym strachu wszystko łyka bez zrozumienia i zastanowienia natomiast media dolewają oliwy do ognia żeby wzmocnić strach. Po co minister przerwał urlop nad jeziorem, przyłapany przez fotoreporta, że przebywa bez maseczki ze starszymi rodzicami choć razem z nimi nie zamieszkuje? Żeby nam powiedzieć noście maseczki? A może na polecenie? Końcowe pytanie jest takie, kto nami rządzi ?!
17:47, 01.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MateuszekMateuszek

3 0

Pan Demia odpuszcza latem ? 08:48, 03.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kajakaja

2 0

prawie jak hiszpanka tyle ofiar smiertelnych he he 10:59, 04.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz