Zamknij
REKLAMA

To trudna pora roku dla bezdomnych kotów. Wolontariusze chcą im pomóc. Trwa zbiórka darów

08:39, 13.01.2021 | jrs, Fot. pixabay.com
Skomentuj
REKLAMA

Wolontariusze Polska 2050 Wielkopolska zbierają karmę dla leszczyńskiej Fundacji Zwierzęce SOS, która za jej pośrednictwem trafi do osób opiekujących się kotami bezdomnymi, wolnożyjącymi.

Polska 2050 Wielkopolska to ruch zainicjowany przez Szymona Hołownię. Wśród członków są osoby z Leszna i powiatu leszczyńskiego, które działają wolontariacko.

Grupa Polska 2050 Wielkopolska, w ramach świątecznej pomocy, zorganizowała zbiórkę produktów dla Schroniska dla Osób Bezdomnych, do którego trafiły m.in. kołdry, koce i poduszki, ciepłe ubrania i żywność. Grupa wsparła również Ośrodek Interwencyjno-Readaptacyjny w Lesznie. Tam z kolei trafiły ubrania dla kobiet i dzieci, zabawki, pościele, koce i kosmetyki. W sumie było to 20 kartonów darów.Kilka dni temu została ogłoszona zbiórka, której celem jest wsparcie leszczyńskiej Fundacji Zwierzęce SOS, która ratuje bezdomne psy i koty.Organizatorzy zbiórki skupiają się szczególnie na wolnożyjących kotach. Zebrana karma zostanie rozdysponowana wśród osób, które je dokarmiają.Ci, którzy chcą przekazać karmę suchą czy mokrą proszone są o kontakt telefoniczny z panią Anią z Polska 2050 Wielkopolska, w celu ustalenia szczegółów przekazania karmy.

(jrs, Fot. pixabay.com)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

nicknick

7 3

Zbiórka - proszę bardzo ale żadnych publicznych pieniędzy z kasy miasta, jak to było w 2020r.
28 000 złotych Urząd Miasta Leszna przeznaczył w 2020 roku na sterylizację wolnożyjących kotów. Już dosyć trwonienia naszych, publicznych pieniędzy. 12:31, 13.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

abcabc

2 0

Nie mozna napisac gdzie dostarczac karme i w jakich godzinach? 15:32, 16.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz