Zamknij
REKLAMA

Już raz wspaniali ludzie pomogli 13-letniej Zuzi. Czy i tym razem może liczyć na pomoc?

12:55, 19.04.2021 | jrs, Fot. Patrycja Biała / Facebook
Skomentuj
REKLAMA

Zuzia jest po dwóch operacjach bioder. Pieniądze na ich przeprowadzenie wpłacali ludzie dobrego serca. Dziewczynka potrzebuje kolejnego wsparcia.

Na zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę na zakup podnośnika, który bardzo ułatwiłby codzienność Zuzi i jej mamy.

"Cześć, mam na imię Zuzia. Z powodu powikłań urodziłam się za wcześnie. Podobno ważyłam niewiele ponad kilogram. Teraz mam 13 lat i wcale nie jestem już taka mała. Właściwie, to dzięki nowej diecie ważę coraz więcej. Mama mówi, że to bardzo dobrze, bo dzięki temu będę miała więcej siły. Problem w tym, że jestem już na tyle duża, że coraz trudniej jest mojej mamie mnie przebierać, a co dopiero kąpać. Coraz częściej potrzebuje do tego pomocy taty, ale tata bardzo dużo pracuje i jest w domu tylko wieczorami.Myślę, że podnośnik bardzo by nam pomógł. Taki sprzęt to naprawdę super sprawa. Mama mogłaby mnie wtedy łatwo przenieść z sypialni do wanny. Mogłabym nawet skorzystać z toalety! Na pewno ułatwiłby nam życie

P.S. Chciałabym Wam bardzo podziękować za pomoc - teraz i wcześniej. Ostatnio zbieraliśmy na operacje moich bioder. Jestem już po, nie było łatwo, ale dałam radę! Mama mówi, że byłam bardzo dzielna!".

Jeśli ktoś chce wesprzeć zbiórkę może to zrobić TUTAJ.

 

(jrs, Fot. Patrycja Biała / Facebook)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%