Zamknij
REKLAMA

Letnie warsztaty dla młodzieży. Warto skorzystać z tej oferty (zdjęcia)

12:20, 12.06.2021 | lm
Skomentuj
REKLAMA

Po co siedzieć, skoro można odkryć? Pytanie jest proste, a odpowiedź jeszcze prostsza. Warsztaty dla młodzieży w lipcu, to idealny plan na wakacje.

Z nami młodzież może odkryć więcej: o sobie, o innych oraz o otaczającym środowisku. Jest to przygoda, której początek znamy, ale jej koniec leży w rękach naszej grupy młodzieży. My dajemy im narzędzia, oni odkrywają i wyciągają wnioski, rozwijając się razem. Wakacje to czas na odpoczynek, zabawę, słuchanie fajnej muzyki, głośny śmiech, podążanie za pozytywną energią i myśleniem... Tak naprawdę, to czas na bycie szczęśliwym. Podsumowując, lato to czas na dobre rzeczy i dobre wspomnienia, które możemy tworzyć razem. Dodatkowo może to być również czas na poznawanie nowych ludzi, odkrywanie miejsca wokół siebie i rozwoju na poziomie osobistym.

Naprawdę... Po co siedzieć, skoro można odkryć? Tak nazywa się również cykl warsztatów dla młodzieży (która podzielona będzie ze względu na wiek: 13-15 lat i 16-18 lat), podczas których możemy wspólnie spędzić czas z innymi ludźmi, jednocześnie rozwijając nowe umiejętności, czy ćwicząc język angielski.

Kiedy ostatni raz bawiłeś się z innymi ludźmi i czułeś prawdziwą satysfakcję z bycia wysłuchanym i zarazem częścią grupy? To jest właśnie ten czas. I to nas bardzo cieszy.

Lipiec będzie miesiącem poświęconym młodym ludziom... Będziemy rozwijać relacje, odkrywać swoje pasje i talenty, rozwijać pomysły i podążać za nimi, odkrywać swoją przyszłość i poprawiać komunikację. Może to być również okazja do spojrzenia na sprawy z innej perspektywy... bo, uwierzcie nam, przetestujemy Waszą kreatywność.

Kiedy i jak?

Warsztaty odbywają się w lipcu
15.07.2021, wtorek - temat warsztatów: Współpraca
20.07.2021, czwartek - temat warsztatów: Komunikacja
29.07.2021, wtorek - temat warsztatów: Kreatywne myślenie.

Grupa1: 13-15 lat: 10.00 - 13.00

Grupa2: 16-18 lat: 14.00 -17.00

Młodzież może zapisać się na jeden lub więcej dni warsztatowych.

Dzięki naszym warsztatom młodzież rozwija język angielski poprzez ćwiczenia, a także:
- Rozwija umiejętności komunikacyjne;
- Rozwija umiejętności współpracy;
- Rozwija kreatywne myślenie;
- Wspiera tworzenie i rozwijanie pomysłów;
- Buduje swój potencjał;
- Rozwija wiarę w siebie.

Poprzez praktykę otwieramy się na rozmowę, pozbywamy się strachu przed popełnianiem błędów, rozwijamy się i czujemy satysfakcję. To jest właśnie podstawa naszych warsztatów. Jeszcze nie jesteś przekonany?

Przynieś swoje pomysły. Pomożemy Ci je rozwinąć. Oczekujemy na pytania oraz wspomożemy Cię w poszukiwaniu odpowiedzi. Przynieś nam ciekawość, również wspomożemy w odkrywaniu nowych koncepcji i pomysłów.

A to dopiero początek...

Uczestnicząc w naszych warsztatach dla młodzieży, grupy mają szansę spędzić miło czas, rozwijając jednocześnie umiejętności i kompetencje ważne dla ich przyszłości. Są to m.in. rozwijanie kontaktu z innymi, poznawanie pracy zespołowej przy jednoczesnym rozwijaniu współpracy. Będziemy wspierać proces twórczego myślenia i przedsiębiorczości, poznawać inne kultury i odkrywać europejskie możliwości. Warsztaty będą okazją do bycia razem, spotkania i rozwoju.

Zajrzyj na naszą stronę internetową lub Facebooka po więcej szczegółów lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 660 278 683

Facebook: www.facebook.com/EUTrainingAcademy.eu

https://eutrainingacademy.wixsite.com/eutrainingacademy

Instagram: eutrainingacademy

 

(lm)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%