Zamknij
REKLAMA

Prezydent ma urzędnika od kontaktów społecznych. Rozpocznie pracę 15 października

10:16, 12.10.2021 | lm, Fot. L. Matuszewska
Skomentuj
REKLAMA

Zakończył się konkurs na samodzielne stanowisko w Urzędzie Miasta Leszna, podległe bezpośrednio prezydentowi Łukaszowi Borowiakowi. To specjalista ds. kontaktów społecznych.

O zatrudnienie na tym stanowisku ubiegało się 5 osób. Konkurs wygrał Leszek Szabłowski, były dyrektor Radia Eska w Lesznie. Pracę rozpocznie 15 października.

Według informacji podanych stronie magistratu "pracownik będzie odpowiedzialny m.in. za opracowywanie, inicjowanie, wdrażanie i monitorowanie projektów, programów i kampanii społecznych, realizowanie, koordynowanie, monitorowanie i kontrolowanie działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, organizowanie spotkań Prezydenta z przedstawicielami środowisk społecznych, organizacji pozarządowych, związków zawodowych oraz z mieszkańcami".

Wśród wymagań, jakie stawiano kandydatom na to stanowisko było m.in. minimum 2-letnie doświadczenie dziennikarskie lub w public relations.

 

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Old buddyOld buddy

1 0

Leszek to w porządku gość. Tym bardziej się dziwię, że wchodzi w to gówno i brata się z tymi szkodnikami, z Borowiakiem na czele. 11:22, 12.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NemoNemo

3 0

Walczy w sądzie z Ambitem,bo dba o finanse miasta, ale na kolejne posadki to pieniędzy nie szkoda. Może ktoś policzy o ile wzrosła liczba urzędników za kadencji tego pseudo pożal się Boże prezydenta. 20:02, 13.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%