Zamknij
REKLAMA

Nagrodzono wolontariuszy z gminy Krzemieniewo (zdjęcia)

12:51, 02.12.2021 | md, Fot. D. Marciniak
Skomentuj
REKLAMA

W środę, 1 grudnia uroczyście uhonorowano wolontariuszy z gminy Krzemieniewo. Impreza podsumowująca rok 2021 odbyła się w Domu Kultury w Garzynie.

Spotkanie jest zawsze znakomitą okazją, aby podziękować lokalnym społecznikom za ich bezinteresowność, zaangażowanie oraz chęć niesienia pomocy innym. Uroczystość poprowadzili wójt Radosław Sobecki oraz dyrektorka GCK Monika Glapiak, która jest jednocześnie koordynatorką wolontariatu w gminie Krzemieniewo

Na scenie garzyńskiego Domu Kultury okolicznościowym dyplomem i upominkiem uhonorowano kilkadziesiąt osób. Cieszyć może fakt, że po raz kolejny wśród wyróżnionych byli zarówno młodzi wolontariusze, jak i osoby starsze, co w wyraźny sposób obrazuje, że idea wolontariatu trafia z powodzeniem do wszystkich grup wiekowych.

Atrakcją środowego wydarzenia był występ muzyczny, w trakcie którego zaśpiewał m.in. Rafał Łukaszyk, niedawny uczestnik telewizyjnego programu „Szansa na sukces”.

Dzień Wolontariusza w gminie Krzemieniewo jest obchodzony już po raz szósty. Organizatorami są Wójt Gminy oraz Partnerstwo na Rzecz Wolontariatu, które działa od grudnia 2015 roku i skupia w swoich szeregach organizacje pozarządowe, instytucje samorządowe oraz szkoły i przedszkola z terenu gminy. To właśnie one co roku do wyróżnienia typują swoich wolontariuszy.

[FOTORELACJA]6377[/FOTORELACJA]

 

 

 

 

 

(md, Fot. D. Marciniak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%