Zamknij

Powróciła rowerowa Krzemieniówka. Trasa biegła nową ścieżką (zdjęcia)

11:42, 08.05.2022 Aktualizacja: 22:03, 12.05.2022
Skomentuj

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią powróciła Krzemieniówka - rajd rowerowy po gminie Krzemieniewo.

Tegoroczne wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu pn. „Budowa ścieżki rowerowej Krzemieniewo - Nowy Belęcin”

Mieszkańcy, spragnieni tradycyjnej majowej imprezy, bardzo chętnie stawili się na linii startu, którą usytuowano na początku nowo powstałej ścieżki. Uroczystego otwarcia traktu dokonały władze gminy i powiatu, które wspólnie zrealizowały inwestycję.

Trasa sobotniego rajdu wyniosła ponad 12 kilometrów i wiodła przez Nowy Belęcin, Karchowo, Górzno, Garzyn i Krzemieniewo. Dla strudzonych uczestników przygotowano poczęstunek, a także loterię z nagrodami, wśród których znalazły się m.in. dwa rowery oraz rowerowe akcesoria.

[FOTORELACJA]6602[/FOTORELACJA]

 

(md, Fot. D. Marciniak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

 Xx Xx

1 2

Super

13:29, 08.05.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

YyYy

2 1

Co super?

18:11, 08.05.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%