Zamknij
REKLAMA

Leszno wśród wyróżnionych w rankingu "Perły Samorządu"

09:01, 20.05.2022 | c, Fot. Urząd Miasta Leszna
Skomentuj
REKLAMA

Miasto Leszno zostało laureatem jubileuszowej, 10. edycji rankingu "Perły Samorządu" i otrzymało wyróżnienie jako lider dobrych praktyk w kategorii gospodarka.

Ranking "Perły Samorządu" to jeden z największych i najbardziej cenionych rankingów w Polsce. Jego twórcą jest redakcja Dziennika Gazeta Prawna. Partnerem merytorycznym konkursu są eksperci ds. samorządu terytorialnego, ze świata nauki i biznesu spółki Deloitte Consulting S.A.

Wręczenie wyróżnień odbyło się podczas kongresu "Perły Samorządu", przygotowanego przez miasto Gdynia i Dziennik Gazeta Prawna.

- W tej edycji kapituła oprócz najlepszych samorządów i włodarzy, szukała liderów praktyk w obszarach tematycznych związanych z kwestiami społeczno-gospodarczymi i środowiskowymi takimi jak: gospodarka, edukacja, zdrowie, cyfryzacja i środowisko. Przyznając wyróżnienie dla naszego miasta kapituła konkursowa doceniła działania informacyjno-promocyjne skierowane do lokalnych przedsiębiorców, m.in. Leszczyńską Akademię Marketingu, Przemianę weWNĘRZNną czy też projekt Leszczyński Design - informuje Lucyna Gbiorczyk z biura prasowego Urzędu Miasta.

Wyróżnienie odebrała Izabela Wojciechowska, zastępca naczelnika Wydziału Rozwoju, który bezpośrednio współpracuje z przedsiębiorcami i realizuje nagrodzone działania.

- Kongres to źródło wiedzy i inspiracji dzięki możliwościom spotkania i wymiany doświadczeń z samorządowymi liderami. Bardzo się cieszę, że działania, które realizuje Wydział Rozwoju zostały docenione przez kapitułę konkursową - powiedziała Izabela Wojciechowska.

Warto zaznaczyć, że o wynikach rankingu decyduje niezależna kapituła, a sam udział w konkursie jest bezpłatny.

(c, Fot. Urząd Miasta Leszna)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

 Xa Xa

0 1

Gratulacje 10:11, 20.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

cxxcxx

1 0

Śmiech na sali. Sztuka dla sztuki te konkursy. 11:28, 20.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%