Zamknij
REKLAMA

Kolejna wiata przy rowerowym szlaku. Jest gdzie odpocząć podczas jazdy (zdjęcia)

11:17, 03.08.2022 | JAC, Fot. J. Kuik
Skomentuj
REKLAMA

Z ok. 50-procentowym dofinansowaniem przy ścieżce rowerowej w Boszkowie (przy ul. Starkowskiej) wybudowano wiatę ze stołem i ławkami, gdzie mogą odpocząć rowerzyści. 

To już drogi tego rodzaju obiekt wybudowany przez powiat leszczyński ze wsparciem województwa wielkopolskiego. Większa wiata powstała w ubiegłym roku na powiatowym węźle rowerowym przy rondzie w Święciechowie, a w planach powiatu jest wybudowanie takiego obiektu również przy ścieżce rowerowej nieopodal zbiornika wodnego pod Rydzyną.  

Ponadto na terenie powiatu leszczyńskiego znajduje się kilkanaście wiat spełniających funkcję rowerowych parkingów, między innymi w Boszkowie (prezentujemy ją także w galerii zdjęć).

Na oficjalne zakończenie inwestycji przyjechał Jacek Bogusławski, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego. W towarzystwie starostów Jarosława Wawrzyniaka i Macieja Wiśniewskiego oraz wójta gminy Włoszakowice Roberta Kasperczaka obejrzał nie tylko nową wiatę, ale również oprowadzony został po ul. Dominickiej, gdzie jesienią nabiorą tempa prace modernizacyjne.

[FOTORELACJA]6762[/FOTORELACJA]

 

(JAC, Fot. J. Kuik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%