Zamknij
REKLAMA

Gratulacje. Rektor uhonorowany w węgierskim Dunaújváros

10.35, 20.09.2022 jrs, Fot. PWSZ w Lesznie
Skomentuj
REKLAMA

Podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie w Dunaújváros na Węgrzech, został uhonorowany Janusza Poła, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie.  Obie uczelnie od lat ze sobą współpracują.

Zgodnie z uchwałą tamtejszego Senatu, rektor leszczyńskiej uczelni został doceniony za "wkład w budowanie współpracy pomiędzy obiema partnerskimi instytucjami".

 

W dowód uznania Janusz Poła odebrał srebrny medal oraz tytuł honorowego członka społeczności akademickiej węgierskiej uczelni.

[ZT]55600[/ZT]

W wizycie na Węgrzech uczestniczyli także wiceprezydent Leszna Piotr Jóźwiak, prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Bartosz Rzeźniczak, dyrektor Instytutu Politechnicznego Halina Pacha-Gołębiowska oraz przedstawiciel Działu Nauki i Współpracy z Zagranicą w PWSZ Mikołaj Zgaiński.

Delegacja zobaczyła m.in. elektrownię jądrową PAKS, brała udział w rozmowach na temat współpracy między Instytutem Politechnicznym w Lesznie a Instytutem Inżynieryjnym w Dunaújváros oraz obejrzała prezentację polsko-węgiersko-holenderskich zajęć dydaktycznych w ramach Erasmus+ KA131 Blendeed Intensive Programme, które zostaną zrealizowane w semestrze letnim w ramach przedmiotów zawodowych w języku angielskim dla studentów Instytutu Politechnicznego.

(jrs, Fot. PWSZ w Lesznie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

kk

4 1

Gość z mpec po co tam pojechał? 15:12, 20.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObywatelObywatel

2 3

Będzie wdrażał energetykę jądrową w MPEC Leszno… 18:33, 20.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EtEt

1 0

Kółko wzajemnej adoracji ....a maski gdzie ???? 00:04, 21.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%