Zamknij
REKLAMA

Dyplom Grand Prix wręczony uczniom leszczyńskiej "piątki" (zdjęcia)

12.18, 24.11.2022 jrs, fot. J. Rutecka-Siadek Aktualizacja: 08.34, 25.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Nie tak dawno było ogłoszenie wyników konkursu, a w tym tygodniu odbywa się wręczanie nagród. Chodzi o konkurs plastyczny, który odbył się z okazji 70. rocznicy powstania Koła Polskiego Związku Filatelistów w Lesznie.

Najpierw filateliści złożyli wizytę w Szkole Podstawowej w Goniembicach, której uczniowie dostali dyplom w randze medalu złotego - Aleksandra Urbanowska i Anna Kaczmarek, dyplom w randze medalu pozłacanego - Maria Kaźmierczak i Nikodem Rozwalka oraz dyplom w randze medalu srebrnego - Marcin Kowalczyk, Tomasz Ratajczak i Tymoteusz Piotrowiak. Wyróżnili nauczycielkę Bożenę Kurpisz-Stoczczak doceniając jej zaangażowanie.

Fot. SP w Gobiembicach

Dzisiaj jurorzy konkursu: Lech Woźny, Andrzej Kujawski, Tadeusz Nawrocki i Tadeusz Posikata byli w Szkole Podstawowej nr 5 w Lesznie, by wręczyć uczniom klasy III c Dyplom Grand Prix za pracę zbiorową. Jej autorami są Franek Olejniczak, Wojtek Rembowicz, Maja Targosz, Franciszek Nowak,Leon Szymlet, Oriana Rauchut i Leon Ratajczak. Docenili również zaangażowanie wychowawczyni Romany Gościniak.

Zdjęcia z wręczenia poniżej.

[FOTORELACJA]6988[/FOTORELACJA]

Dyplom w randze medalu brązowego komisja przyznała uczniom TEB Edukacja: Filipowi Kaczmarkowi, Zuzannie Lutowicz oraz Amelii Rybickiej oraz za pracę zbiorową autorstwa Aleksandry Bartkowiak, Kingi Gronek, Zuzanny Dutkiewicz, Jaśminy Wiler i Julii Michalak.

 

(jrs, fot. J. Rutecka-Siadek)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KlimczakowaKlimczakowa

0 0

Ooo, Lesiu Woźny. 07:53, 29.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%