Zamknij
REKLAMA

W gościnie u siatkarzy. Tytuł trafił we właściwe ręce. Gratulujemy! (zdjęcia)

08.01, 23.01.2023 ceg, Fot. UKS 9 Leszno Aktualizacja: 10.00, 28.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

UKS 9 Leszno to jeden z czterech laureatów Ludzi Roku 2022, uhonorowanych przez dziennikarzy gazety "ABC" i portalu leszno24.pl. W niedzielę gościliśmy na Zatorzu, przekazując wyróżnienie przedstawicielom tego klubu.

Okazją ku temu był turnieju trójek dziewcząt i chłopców trzeciej rundy fazy rozszerzonej Kinder. To kolejna z prawie setki imprez, w których uczestniczą w każdym roku gracze UKS 9.

Nie spodziewaliśmy się, że wyróżnienie wręczymy przy aż tak dużym audytorium - mówiła w niedzielne przedpołudnie Lidia Matuszewska, redaktor naczelna gazety ABC i portalu leszno24.pl. - To pokazuje, że tytuł trafił we właściwe ręce, bo ciągle wam się chce i wciąż macie wielkie serducho do tego, co robicie. Podziwiamy was za to, gratulujemy i bardzo wam dziękujemy.

Te słowa adresowane były do wszystkich przedstawicieli leszczyńskiego klubu - zawodniczek i zawodników, ich rodziców, a także trenerów i sponsorów klubu. W ich imieniu naszą "jedynkę" odebrali Klaudia Borowska i Jarek Borowski.

Warto przypomnieć, że młodzi leszczyńscy siatkarze odnoszą coraz bardziej znaczące sukcesy.  W SP 9 funkcjonują klasy sportowe o profilu siatkarskim i to z nich rekrutują się zawodniczki i zawodnicy poszczególnych drużyn. Te z powodzeniem rywalizują w rozgrywkach wielkopolskich, a także centralnych. W UKS 9 Leszno trenuje około 180 dzieci i młodzieży.

Wychowankowie UKS 9 Leszno grają też na parkietach I, II i III ligi zarówno kobiet, jak i mężczyzn, a jeden z zawodników zasila nawet zespół PlusLigi - to Jędrzej Kaźmierczak z Cuprum Lubin.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy: Jarosław Borowski trener I klasy, Robert Klimkowski trener II klasy i trenerzy PZPS: Piotr Łakomski i Andrzej Szpilakowski.

Wypada życzyć im kolejnych sukcesów w następnych latach działalności klubu. Tak trzymać!

Na zdjęciu głównym: Klaudia Borowska i Jarek Borowski odebrali nagrodę Ludzie Roku 2022 gazety "ABC" i portalu leszno24.pl od przedstawicieli naszej redakcji Lidii Matuszewskiej i Dariusza Cegielskiego.

 

(ceg, Fot. UKS 9 Leszno)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%